Zostań ambasadorem lub ambasadorką marki Novox!

Influencer? Blogger? Branżowy insider, chętnie dzielący się wiedzą z innymi? Nieważne, jak się określasz – jeśli potrafisz w internety i tworzysz angażujące treści, które pozwoliły Ci zgromadzić wokół siebie społeczność fanów… W takim razie już teraz zapraszamy Cię do współpracy z marką Novox. Zostań naszym ambasadorem lub ambasadorką i rośnij wraz z nami!

Kim jesteśmy?

Od ponad dekady produkujemy rozchwytywane mikrofony dla podcasterów, gamerów, streamerów, muzyków, pracowników zdalnych… Przybliżamy jakość z sektora Pro Audio użytkownikom, którzy potrzebują nienagannego dźwięku w przystępnej cenie.

Jesteśmy marką międzynarodową, ale nie zapominamy o naszych oddanych fanach (tak jest, mamy fanów) w Polsce. Pierwsza wersja mikrofonu Novox NC1 jest znana w branży jako Król Opłacalności czy też “mikrofon, który podbił Internet”.

 

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Na czym będzie polegać nasza współpraca?

To banalnie proste: Ty publikujesz materiały na temat naszych mikrofonów (albo stworzone przy ich użyciu z podkreśleniem, że Twoje treści powstały przy wsparciu firmy Novox), a jeśli spotka się to z odzewem Twojej społeczności, wypłacimy Ci ustalone wcześniej wynagrodzenie.

Interesuje nas przede wszystkim promocja na Instagramie, TikToku, Facebooku oraz YouTube. Nie pogardzimy też tradycyjnymi blogami zawierającymi artykuły powiązane z branżą muzyczną lub technologiczną.

Co w tym jest dla Ciebie?

Zapewniamy wybrany mikrofon na start, jak również gadżety reklamowe i mikrofony dla Twoich followersów – jako nagrody do konkursów, które dodatkowo napędzą Ci zaangażowanie.

W trakcie szykowanych przez nas akcji promocyjnych dostaniesz też specjalny, spersonalizowany kod rabatowy do udostępnienia swoim fanom.
Jeżeli tworzysz treści z branży technologicznej, powiązane z profilem naszej marki, zapewnimy Ci stały dostęp do naszych najnowszych mikrofonów i akcesoriów – do testów i recenzji.

Dla ambasadorów, którzy szczególnie zaangażują się w promocję produktów Novox, przewidujemy dodatkowe wynagrodzenie.

Jesteś idealnym kandydatem/kandydatką, jeśli…

…Twoje treści realnie angażują zgromadzoną przez Ciebie społeczność.

Regularnie zbierasz pod każdym postem setki polubień, udostępnień, komentarzy? W takim razie chętnie rozpoczniemy współpracę! W temacie rozmiarów społeczności, próg obserwujących ustaliliśmy na minimum 5000.

Jest jeszcze kwestia lojalności: jako ambasador/ambasadorka, zobowiązujesz się do niepromowania naszej bezpośredniej konkurencji i do faktycznego korzystania z naszego sprzętu.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Dołącz do nas!

Wszystko brzmi ok? Jeżeli chcesz stać się twarzą i głosem Novoxa, napisz do nas na adres influence@laudacentral.eu
Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, a następnie ustalimy indywidualne warunki współpracy.
Czekamy na Twoje zgłoszenie!