Novox to Twój głos

Play – Record – Enjoy

Od ponad dekady Novox dumnie wytycza kierunek w projektowaniu i produkcji najlepszych dostępnych rozwiązań audio.

Zespół Novox połączyła pasja do dźwięku. Nasza misja to zapewnienie wszystkim użytkownikom dostępu do wysokiej jakości narzędzi, zarezerwowanych wcześniej dla profesjonalistów.Rozpoczęliśmy działalność w 2008 roku, natychmiast osiągając pierwszy sukces dzięki innowacyjnym i przystępnym cenowo mikrofonom bezprzewodowym Novox FREE..

SERIA NOVOX FREE

Nasze systemy bezprzewodowe spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem ekspertów, ale co dla nas najważniejsze, przede wszystkim spełniły oczekiwania samych użytkowników. Uczyniliśmy ich obsługę banalnie prostą, tak aby nawet początkujący mogli korzystać z ich funkcji. Mikrofony Novox FREE do dziś zbierają entuzjastyczne recenzje i spełniają surowe wymagania sceniczne, umożliwiając użytkownikom uruchomienie nawet 12 systemów jednocześnie!

Byliśmy zachwyceni naszymi osiągnięciami na tak wczesnym etapie, ale wiedzieliśmy, że to dopiero początek.

MIKROFON, KTÓRY PODBIŁ INTERNET

Wprowadzenie mikrofonu pojemnościowego USB Novox NC1 było naszą kolejną ważną premierą produktową, która została entuzjastycznie przyjęta zarówno przez twórców contentu, jak i prasę. NC1 oferował jakość dźwięku niemal nieporównywalną z konkurencją w swoim przedziale cenowym. Kompatybilny z praktycznie każdym systemem operacyjnym, zaprezentował nowy standard funkcjonalności plug & play. Do dziś jest to mikrofon, z którego korzysta się podczas pracy zdalnej, nagrywania, podcastów, streamingu i gier.

NOWY CZŁONEK RODZINY: NOVOX NCX

Po sukcesie, jaki odniósł NC1, musieliśmy powiększyć rodzinę. Mikrofon NCX rozszerzył ideę stojącą za jego poprzednikiem, oferując jeszcze więcej funkcji przy zachowaniu wszystkich zalet NC1.Użytkownicy mogli wybierać spośród 4 charakterystyk kierunkowych, monitorować swój głos i regulować czułość kapsuły. Wszystko zamknęliśmy w solidnej aluminiowej obudowie, otrzymując w rezultacie profesjonalny mikrofon, który zyskał szerokie grono fanów.

TE SAME FUNKCJE, ULEPSZONY DESIGN

Staramy się dostarczać klientom produkty, które doskonale pasują do każdego nowoczesnego miejsca pracy. Dlatego w 2021 roku nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi skandynawskimi projektantami, aby uzyskać całkowicie odnowiony wygląd naszych mikrofonów.Nowe NC1 i NCX nie tylko wyglądają lepiej, ale przesuwają granice jakości dźwięku jeszcze dalej, aby kontynuować naszą misję dostarczania profesjonalnego sprzętu dla każdego użytkownika.

NUMER JEDEN DZIĘKI INNOWACJOM

Dziś nie ma dyskusji: twórcy treści muszą mieć do dyspozycji najlepsze dostępne narzędzia.Jakość dźwięku jest jednym z kluczowych czynników przyciągających nowych widzów i słuchaczy. Sprawia też, że twórcy są w stanie ich utrzymać. Nieustannie podnosimy sobie poprzeczkę, aby tworzyć produkty, które sprawią, że będziesz słyszany z niezrównaną czystością. 

I nie mamy zamiaru przestać… Wkrótce przedstawimy zupełnie nowe rozwiązania audio, łączące perfekcyjny dźwięk z przyciągającym wzrok skandynawskim wzornictwem.

LAUDA AUDIO
Adamowicz Spółka Jawna

Siedziba:
ul. Leśna 15A/1
81-876 Sopot

Biuro:
80-257 Gdańsk,
ul. Słowackiego 81
tel: 58-555-0660
fax: 58-555-0770

Dział Handlowy
tel: 58-555-0660, wew. 1
fax: 58-555-0770

Dział Reklamy i Marketingu
tel: 58-555-0660, wew. 2
fax: 58-555-0770

NIP:
585-13-52-693

Numer KRS:
0000083545 Sąd Rejonowy w Gdańsku

Numer konta:
PKO BP S.A. O/Kwidzyn
73 1020 1778 0000 2002 0003 7572